Człowiek człowiekowi potrzebny od zaraz! Dlatego wracam z warsztatami. Pytacie o cykliczne spotkania, o możliwość doświadczania w grupie, na żywo, bezpośrednio, bez bariery szklanego ekranu i pozornego bezpieczeństwa i wygody.

Od jesieni, a dokładnie od września bieżącego roku, zaproszę Was na warsztaty rozwojowe dla kobiet. Myślą przewodnią będzie to, jak odbieracie się Wy same, każda indywidualnie, ale też jak odczuwacie się wśród innych, tych najbliższych i tych dalszych. Będziecie miały okazje przyglądać się sobie, Waszym emocjom, obserwować inne uczestniczki w grupie, słuchać ich wypowiedzi i dzielić się własnymi. Będzie czas, by pytać, czerpać, próbować inaczej, inspirować się… Możliwe, że odnajdziecie podobieństwa, ale też zapewne zetkniecie się z różnicami.

Dziś nadaję naszym jesiennym spotkaniom roboczy tytuł:

WARSZTATY WZMACNIAJĄCE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Celowo piszę o wzmacnianiu poczucia własnej wartości, ponieważ każda z Was ma za sobą wiele doświadczeń, sporo wygranych bitew, a to znaczy, że potrafiłyście dotąd korzystać w kryzysach z własnych zasobów.

Być może trudno nieraz uświadamiasz sobie na czym opiera się Twoja siła, nie potrafisz mówić (ba, może nawet myśleć) o sobie pozytywnie.

Może jesteś chwiejna w samoocenie, podkopujesz swoją wartość porównując się z innymi.

Może panicznie boisz się odsłony, przewidujesz kompromitację, więc latami odgrywasz kogoś, kim nie jesteś.

Możliwe też, że nie służą Ci relacje, w których od lat funkcjonujesz, a nie wiesz jak zmienić tę sytuację, odraczasz decyzje, poddałaś się.

Obecnie kończę dopracowywanie szczegółów, którymi niedługo się z Wami podzielę. Korzystam z doświadczeń zebranych podczas poprzednich warsztatów, zgłaszanych przez Was uwag i pytań, tematów wnoszonych przez pacjetów w gabinecie, z prywatnych rozmów z dalszymi i bliższymi znajomymi, z obserwacji i analizy sytuacji społecznej, z tego z czym mierzymy się każdego dnia. Będą to więc warsztaty skrojone na miarę. Ostatecznie doprecyzuję szczegóły po rozmowach indywidualnych z osobami, które zgłoszą się do grupy. Poza tym zawsze podążam za dynamiką danej grupy, reaguję na bieżąco na sytuacje i potrzeby, tak więc nie spodziewajcie się sztywnego programu 😉

Ramy naszych spotkań będą wyglądały następująco:

1. praca w zamkniętej stałej grupie,

2. grupa kameralna: 6-8 osób,

3. przyjęcie do grupy poprzedzone bezpłatną rozmową kwalifikującą (terminy ustalane indywidualnie); o przyjęciu zdecyduje wynik naszej rozmowy i kolejność zgłoszenia,

4. przewidywany czas: 2 godziny zegarowe (18.15-20.15), raz w tygodniu (obecnie zakładam, że będą to czwartki), 10 spotkań,

5. formy pracy: warsztatowa (aktywna i aktywizująca), elementy psychodramy – będzie czas na doświadczanie i omawianie tego, co odczułyście,

6. miejsce: Szczecin, Gabinet psychoterapii superEGO, ul. Edmunda Bałuki 9a/1 (okolice Galerii Kaskada),

7. inwestycja: 600pln za całość, czyli 60pln za jedno spotkanie.

Zasady uczestnictwa:

1. Warunki uczestnictwa w grupie:

– rezerwacja miejsca poprzez e-mail lub telefonicznie,

– indywidualna rozmowa kwalifikująca do grupy,

– wpłata bezzwrotnej przedpłaty (300pln)* – termin zostanie podany,

– wpłata pozostałej kwoty (300pln)* – termin zostanie podany,

*W sytuacji niezależnej od uczestniczki istnieje możliwość przekazania swojego miejsca w grupie innej osobie, która również będzie zobowiązana do wypełnienia powyższych zasad.

Terminy wpłat oraz nr konta bankowego zostaną przekazane w e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji.

2. Organizatorka warsztatów nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników w czasie zajęć i pomiędzy nimi.

3. W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby dorosłe. Osoby w trakcie leczenia psychiatrycznego oraz osoby, które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w warsztatach rozwojowych skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą i oczywiście poinformować prowadzącą warsztaty o swojej sytuacji podczas rozmowy kwalifikującej.

4. Zgłoszenie udziału w warsztatch jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad uczestnictwa.

Informacje o mnie:

Gabinet psychoterapii superEGO

Kontakt do prowadzącej warsztaty:

Możecie zadawać mi pytania już teraz. Postaram się sprostać i odpowiedzieć na każde.

tel: +48 506 074 740

mail: info@terapia-mrozik.pl

Do kontaktu już teraz i do spotkań jesienią. Małgorzata Mrozik

By MM