Z dużą przyjemnością mogę napisać, że ósemka sympatycznych, zdecydowanych na pracę nad sobą kobiet została już wybrana! Tak więc mamy stały skład grupy na jesienne warsztaty wzmacniające poczucie własnej wartości!

Maj służył temu by spotkać się z każdą chętną osobą. Rozmawiałyśmy o potrzebach, o dylematach, o gotowości do zmiany. Mówiłyście o uświadomieniu sobie jak ważne jest własne życie. Pozostając nadal w rolach żon, matek, szefowych, właścicielek ect. trzeba wreszcie kiedyś zająć się PROJEKTEM JA. I to jest bardzo dobre.

Bywają momenty, gdy oddajemy się jakiejś sprawie, coś nadganiamy, ratujemy, z mozołem musimy coś przepchnąć lub przeciągnąć. Ważne jednak, by co jakiś czas wykonać przegląd własnych zasobów, zastanowić się nad zasadnością dalszego zaangażowania, zapytać się samej siebie: a gdzie ja w tym wszystkim jestem? i tak po prostu zejść z chomiczego kołowrotka i zaczerpnąć świeżego powietrza. Wtedy zrobi się przestrzeń na ocenę, na potrzeby, na marzenia.

Przed Wami, A., K., A., D., A., P., J. i K., 3 miesiące ciepła, słońca, spotkań, kolorów, a może dłuższych lub krótszych wyjazdów. Po tym okresie, we wrześniu, rozpoczniemy 10-tygodniową pracę, po to byście mogły ten rok zakończyć silniejsze, bardziej samoświadome i ukierunkowane w pracy nad sobą.

Tik tak, tik tak… czas tak szybko płynie… Łap chwile i korzystaj!

By MM